eKasa novinky

Prostredníctvom tejto sekcie venovanej hlavne eKasa upgradom a aktualizáciam, sme sa rozhodli priblížiť sa k Vám bližšie, nakoľko aktualizácia našich stránok by nám trvala podstatne dlhšie. Budeme Vám tu prinášať informácie o aktuálnych riešeniach na tému eKasa.

Výrobca
Bowa
BOWA eKasa Pegas / Pegassino / Modulino Printer
TaxIS
TaxIS Driver
Elcom
ELCOM EFox eKasa (spoločnosť Elcom zatiaľ neposkytla integračné rozhranie, vieme však spraviť upgrade starých fiskálnych tlačiarní EPSON / RP80)

Možno to znie neuveriteľne, ale uvedomujeme si svoju spoločenskú zodpovednosť a nedostatok produktov eKasa na Slovenskom trhu. Preto sme sa rozhodli priniesť Vám riešenie, ktoré dodávame zdarma pri zakúpení nášho hardvéru.

Ak ste zvyknutí používať náš systém, alebo Vám nevyhovuje riešenie VRP, prí...

Mnohí z vás, našich zákazníkov, sa na nás v týchto dňoch obraciate s otázkami, čo všetko potrebujete k prechodu na eKasa riešenie.

Tu vám prinášame stručný návod, čo musíte spraviť pred tým, než prejdete na riešenie eKasa:

  • Prostredníctvom portálu finančnej správy si potrebujete vyžiadať pridelen...

Pripravili sme pre Vás krátke video, v ktorom Vám ukážeme, ako požiadať o pridelenie kódu eKasa ORP.

Vo videu je postup vyžiadania kódu eKasa klient cez portál Finančnej správy SR

Naša spoločnosť úspešne aktualizovala tlačiarne EFox od spoločnosti Elcom na certifikovanú eKasa tlačiareň. Nakoľko veľké množstvo našich zákazníkov v súčasnosti využíva tlačiarne EFox od spoločnosti Elcom Prešov a spoločnosť nám do dnešného dňa (24.05.2019) neposkytla integračné rozhranie zmien pre...